На захисті життя людей

Виконавчий комітет Ганнівської сільської ради турбується і дбає про населення громади.

14:40 16.04.2020

Небезпечна знахідка

Днями, одним із жителів нашої громади було виявлено предмет, схожий на снаряд часів Другої світової війни.

15:15 06.04.2020

Поліцейський офіцер громади попереджає!

По населених пунктах Ганнівської  ОТГ курсує поліцейський офіцер громади,  Станіслав Дзензура, який через використання автомобільного гучномовного пристрою  звертається до громадян щодо дотримання населенням підвідомчої території запроваджених карантинних обмежень. Поліцейський закликає людей по можливості залишатися вдома, не виходити без потреби на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватись відстані один від одного не менше двох метрів, у разі нагальної потреби відвідувати громадські місця тільки з використанням засобів індивідуального захисту – масок, рукавичок та антисептиків.

14:22 06.04.2020

З турботою про громадян

Сьогодні 27 березня 2020 року виконавчим комітетом Ганнівської сільської ради на чолі з сільським головою Віталієм Колісником та за активної  участі поліцейського офіцера громади лейтенанта Станіслава Дзензури, фахівця із соціальної роботи Тетяни Коробчук та в.о. старости Шишкинського старостинського округу Михайла Деремука  було надано житловий будинок для проживання безхатченку Шендарьову Віктору Петровичу. Даний громадянин більше 10 років не проживав на території сільської ради. Перед поселенням Шендарьов був оглянутий лікарем Ганнівської ЛА ЗПСМ Анатолієм Адаменком.  Також Віктор Петрович від виконавчого комітету отримав набір продуктів першої необхідності: цукор, олію, крупи, хліб, масло, чай та інші продукти.

14:58 27.03.2020