Відділ соціального захисту населення

ОГОЛОШЕННЯ

Міністерство соціальної політики запровадило новий механізм виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі та мають відповідну професійну підготовку. Відповідна постанова Кабінету Міністрів України від 06 жовтня 2021 року №1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» затверджено Порядок надання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі  (далі Порядок)

10:35:53 19.01.2022