Відділ соціального захисту населення

До уваги ВПО

Уряд змінив порядок виплат допомоги переселенцям

12:31:39 29.04.2022

ЮНІСЕФ та Мінсоцполітики запустили програму грошової допомоги вразливим сім’ям дітьми

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України.

08:26:43 13.04.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Міністерство соціальної політики запровадило новий механізм виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі та мають відповідну професійну підготовку. Відповідна постанова Кабінету Міністрів України від 06 жовтня 2021 року №1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» затверджено Порядок надання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі  (далі Порядок)

10:35:53 19.01.2022