Персональний склад виконавчого комітету

Ганнівської сільської ради:

1. Гаразда Людмила Дмитрівна                    -  сільський голова, голова виконкому.
  2. Булат Віра Олександрівна                         - секретар виконкому, секретар сільської                                                                            ради.
  3. Олексієвець Анатолій Тимофійович        - староста Шишкинського  старостинського                                                                            округу.
  4. Красноштан Наталія Вікторівна               - староста Кропивницького  старостинськог                                                                      округу.
  5. Щербина Олександр Олександрович       - староста Приютівського старостинського                                                                         округу.
  6. Бондаренко Ольга Дмитрівна                    - начальник фінансового відділу                                                                                          Ганнівської сільської ради.
  7. Кравчина Ірина Володимирівна              - начальник відділу освіти та культури                                                                               Ганнівської сільської ради.
  8. Жилун Олена Василівна                              - начальник загального та організаційного                                                                          відділів з координаційної роботи.
  9. Ботнаренко Ігор Юрійович                          - начальник юридичного відділу.
  10. Сокол Оксана Олександрівна                      - начальник земельного відділу.
  11. Макодзеба Микола Гаврилович                  -  директор ТОВ «Рассвєт»
  12. Андрущенко Сергій  Миколайович              - фермер.