Вакансія

ВАКАНСІЯ

Ганнівській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини потрібен лікар загальної практики-сімейний лікар.

Розмір заробітної плати: 14 000 грн.

Вимоги до кандидата: освіта вища, молодший спеціаліст, за спеціальністю «Медицина», без вимог до стажу роботи.

Завдання та обов'язки: знання основних симптомів і причин хвороб людини; основних показань і протипоказань, дозування і правил прийому лікарських препаратів; основних понять про асептику і антисептику, видів дезінфекції та стерилізації; основних методів диспансерного обслуговування населення; основних методів діагностики. Медичне обслуговування жителів Ганнівської ОТГ.

В амбулаторії знаходиться приміщення для житла - це жилі кімнати, ванна кімната, гардиробна та кухня.

Звертатись  за адресою:   Ганнівська сільська рада, вул. Центральна, 2,            с. Ганнівка, Новоукраїнський район, Кіровоградська область, 27165