Історія створення громади

Ганнівська територіальна громада  створена   30 квітня 2017 року    та об’єднала в собі три  сільські ради: Ганнівську, Григорівську та  Шишкинську,   головою територіальної громади став  Колісника В.М.

У результаті  позачергових виборів , що  відбулися  25    жовтня 2020 року ,

Головою Ганнівської  територіальної громади була обрана  Л.Д. Гаразда , яка призначена на посаду Рішенням  першої сесії восьмого скликання  від 20 листопада 2020року №2 . До складу територіальної громади приєдналися  ще дві сільські ради: Приютівська і Кропивницька.

За період існування  громади було відкрито: сучасну лікарську амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Місцеву пожежну команду. Відремонтовано дитячий садочок у Григорівці, установлені сучасні зупинки і дитячі майданчики, проведені ремонти в будинках культури. Навіть найважливішу частину дороги до самої Ганнівки та по населеному пункту  заасфальтували, і все це робилося спільно з спонсорськими коштами.

Спільними зусиллями  ми багато досягли, але ми пройшли тільки половину шляху,  попереду нові цілі та покорення нових вершин