Свято для душі

01 грудня 2019 року в приміщення Ганнівського сільського Будинку культури відбувся сольний виступ Сергія Піскуна з концертною програмою «Алые розы - Одній тобі».

16:05 03.12.2019

До уваги громадян!

Звертаємо Вашу увагу на те, що останнім часом мають місце випадки, коли від імені голови обласної державної адміністрації невстановлені особи пропонують працівникам органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області працевлаштування на адміністративно - господарські посади.

09:32 25.11.2019

Військова служба за контрактом

З метою покращення ситуації в Україні та забезпечення виконання військовими комісаріатами планових завдань із відбору громадян України для проходження військової служби і укладання контрактів з резервістами запрошуємо бажаючих до залучення на військову службу за кнтрактом та у військовому резерві.

15:38 19.11.2019

Нова банкнота уже в оббігу

25 жовтня 2019 року, в готівковому обігу з'явиться банкнота нового найвищого номіналу — 1000 гривень. Для початку Національний банк України випустив в обіг 5 мільйонів банкнот номіналом у 1000 грн.

15:02 19.11.2019

Привітання ювілярки

15 жовтня святкувала свій 90 -  річний ювілей Волкова Тетяна Василівна, вдова інваліда Другої світової війни, заслужений вчитель - мовник, добрий порадник та наставник молоді громади.

15:28 15.10.2019