Привітання ювілярки

15 жовтня святкувала свій 90 -  річний ювілей Волкова Тетяна Василівна, вдова інваліда Другої світової війни, заслужений вчитель - мовник, добрий порадник та наставник молоді громади.

15:28 15.10.2019

Вітаємо

Вітаємо  з Днем захисника України!        Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.         З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

16:28 11.10.2019

Конференція ради ветеранів

26 вересня 2019 року в затишному приміщення Ганнівської сільської бібліотеки відбулася конференція ради ветеранів.

08:45 27.09.2019

Свято музики

18 вересня здобувачі освіти КЗ "Ганнівська ЗШ І - ІІІ ступенів - ЦПО" у Ганнівському СБК були присутні на неперевершеній концертній програмі від артистів Кіровоградської обласної філармонії. Крім перегляду сольних та колективних номерів, учасники дійства мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах, отримати масу позитивних емоцій. По завершенню усі подякували виконавцям гучними оплесками.

15:46 18.09.2019