Правила, які можуть врятувати життя

Дотримуйтесь правил безпеки при користуванні пічним опаленням та електроприладами!

З настанням холодної пори року багато людей використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення та електроприлади. Але через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно.

11:25:58 04.02.2021

Обережно змії!

На території нашої країни можливі укуси звичайної та степової гадюки. Вужеві вважаються умовно отруй­ними. Для людини не отруйні, за рахунок того, що отруйні зуби розташовані в глибині їх ротової порожнини і при укусі не про­никають до шкіри.

14:16:38 11.03.2020

За підпал сухої трави передбачена відповідальність!

Нагадуємо, несанкціоноване спалення листя та сміття відповідно регулюється статтею 152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП, її санкція передбачає накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень

11:43:44 11.03.2020