Евакуація

Дата: 18.03.2021 07:51

При  отриманні  інформації  про початок  проведення евакуації;

- ЗБЕРІТЬ ДОКУМЕНТИ:  паспорт,  посвідчення  про  шлюб,  свідоцтво  про  народження дітей (віком  до  14  років), пенсійне  посвідчення,  документи  на  житло  та  інші необхідні  документи,  посвідчення,  документи  на  житло  та  інші   необхідні  документи. Загорніть  їх  у  водонепроникну  плівку.

ЗБЕРІТЬ  У  ВАЛІЗУ  (РЮКЗАК) РЕЧІ: одяг  та  взуття  по  сезону,  гроші, продукти  харчування та  воду  на  три  доби,  постільну  білизну,  загальною вагою   не  більше 50  кг.  На  кожного  члена  родини.

ПРИКРИПІТЬ:  до  одягу   дітей  або  вкладіть  у  кишеню  записку  з   інформацією  про батьків, адресні  дані.

-НЕ ЗАБУДЬТЕ: залишаючи  приміщення  відімкнути  газо  - електро-водопостачання, зачинити  вікна  та  двері.

ВАЖЛИВО:

Перелік  збірних евакуаційних пунктів  евакуйованого населення, які розташовані у закладах культури Ганнівської сільської ради:

Ганнівський СБК

Григорівський СБК