ОГОЛОШЕННЯ

«Світ підтримує Україну в боротьбі за незалежність, свободи й демократію.Демократія це реальні права, можливості й процедури» - Oksana Prodan

94% ГРОМАД ВЖЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ІНСТРУМЕНТИ ВІДКРИТОГО УРЯДУВАННЯ. Радниця голови Асоціації міст України Оксана Продан в колонці «Де в Україні діє демократія?» на «Українській правді» поділилася результатами ще «гарячого» опитування керівників муніципалітетів, що було проведене @Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи в рамках роботи XVII Українського муніципального форуму.

10:26:32 15.12.2023

Про скликання 23 сесії сільської ради

Засідання 23 сесії Ганнівської сільської ради відбудеться 25 грудня 2023 року об 11:00 год. в приміщенні Ганнівського сільського Будинку культури.

08:40:51 15.12.2023

Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, введено поняття мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ).

11:12:05 13.12.2023

Оподаткування доходу фізичної особи у вигляді благодійної допомоги, яка виплачується (надається) міжнародними благодійними організаціями (їх філіями, представництвами)

Порядок оподаткування доходів фізичних осіб регулюється розділом ІV Кодексу, відповідно до п.п. 163.1.1 п. 163.1 ст. 163 якого об’єктом оподаткування резидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід.

11:09:22 13.12.2023

Виплати ВПО: про зміни з 1 листопада 2023 року

З 1 листопада 2023 року змінилися правила оформлення виплат ВПО, які вперше звертаються за призначенням такої допомоги від держави. Завдяки цим нововведенням ВПО мають більше можливостей для зручного та ефективного отримання необхідної допомоги в умовах складної ситуації.

09:35:16 08.12.2023