Дата: від до Скинути

ВАЛЕРІЯ КОЛОМІЄЦЬ: СИСТЕМА БПД ДОЛУЧИЛАСЯ ДО КАМПАНІЇ ІЗ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА: КРЕДИТИ» Система надання безоплатної правової допомоги долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права: кредити», яку проводить Національний банк України, та яка триватиме у липні-жовтні 2022 року в усіх регіонах України.

12:29 28.07.2022

Про запровадження автоматичного формування програмним забезпеченням ДЗК витягів про нормативну грошову оцінку земельних ділянок

Держгеокадастром з 25.07.2022 впроваджено функціонал щодо автоматичного формування програмним забезпеченням Державного земельного кадастру витягу із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) в електронній формі.

11:15 27.07.2022

Є-ДОПОМОГА

16:17 21.07.2022

Третій тиждень інформаційної кампанії Держпраці на Кіровоградщині: більше 600 відвідувань роботодавців і близько 300 неоформлених працівників

13:33 21.07.2022

До уваги громадян!

Амброзія полинолиста - небезпечна рослина, яка може викликати у багатьох людей сильну алергію, через що її відносять до карантинних бур’янів.

08:19 15.07.2022

Попередження про високий ІV рівень пожежної небезпеки

Попередження про високий ІV рівень пожежної небезпеки в Кіровоградській області 15 липня на крайньому заході та місцями в східній частині території області переважатиме висока (4 класу), в центральних районах утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Начальник Олена ЮРЧЕНКО

13:05 14.07.2022

Заняття з цивільного захисту населення.

13 липня 2022 року працівники Шишкинського Будинку культури спільно з Шишкинською сільською бібліотекою провели заняття з цивільного захисту населення,,Вчимося діяти в надзвичайних ситуаціях". Метою ,,Цивільного захисту" є завчасна підготовка населення в разі надзвичайної ситуації ,для особистої безпеки та захисту життя , удосконалення навичок і дій в умовах НС. Запрошений Анатолій Олексіївець,староста села,провів це заняття . Ознайомив присутніх з життєво важливими аспектами. Зокрема ,це допоможе підвищити рівень захисту наших громадян та підготує їх до будь якого розвитку подій.В теперішніх умовах війни цивільній людині необхідно володіти елементарними навичками захисту.Під час обговорення, слухачі задавали питання ,які їх цікавили . Кожен присутній отримав буклет .

11:54 13.07.2022