Суботник

21 квітня всі небайдужі жителі громади долучилися до Загальнообласного суботника, який проходив у рамках Всеукраїнської акції "За чисте довкілля".

19:28 24.04.2018

Турбота про громаду

Третього квітня поточного року нашу об'єднану територіальну громаду з робочим візитом відвідали -  Коваленко Сергій Петрович, перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Самойленко Віктор Володимирович, голова Новоукраїнської районної державної адміністрації, Куртичан Віктор Петрович, перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації та Савенко Валерій Анатолійович, голова Новоукраїнської районної ради.    Під час зустрічі посадовців з сільським головою Колісником Віталієм Миколайовичем були обговорені  питання збалансованості видатків бюджету громади, ремонт доріг, використання субвенції із Державного бюджету на інфраструктурні проекти в ОТГ, виконання заходів у рамках медичної реформи. Одним із таких заходів є побудова в селі Ганнівка амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

20:41 05.04.2018

Засідання ініціативної робочої групи

28 березня 2018 року в приміщенні Ганнівської сільської бібліотеки відбулося засідання робочої групи, яка на чолі з експертом Кіровоградського ВП ЦРМС Абрамовим Д.А. працювали над створенням Стратегії розвитку нашої громади.

06:43 30.03.2018

Свято

З нетерпінням чекали артистів Ганнівської об'єднаної територіальної громади  і в Шишкинському старостинському окрузі.

09:17 08.03.2018

8 Березня

Зі святом весни всіх жінок ми вітаємо, Щастя й успіхів всім ми бажаємо, Вдачі, здоров'я, тепла, Нехай всі незгоди згорають до тла, Щоб тільки на добре  в  житті все  велося, Хай збудеться все, Що іще не збулося!

22:58 06.03.2018

Свято

6 березня 2018 року аматори Ганнівської об'єднаної територіальної громади відвідали Григорівський старостинський округ, де привітали жінок з навколишніх сіл з чарівним, ніжним, весняним святом - 8 Березня!      До поздоровлень артистів приєдналися і сільський голова Ганнівської сільської ради, Віталій Колісник й виконуюча обов'язки старости старостинського округу, Наталія Кобик та в свою чергу сказали теплі слова подяки всім жінкам.

22:46 06.03.2018

Засідання робочої групи

20 лютого 2018 року до нас завітали експерти з Кіровоградського ВП ЦРМС. Під час зустрічі були надані рекомендації та методичні поради для розвитку ОТГ.

06:52 21.02.2018

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим аматорським колективом Ганнівського будинку культури.

Сьогодні 29.12.2017 року до будівлі Ганнівської сільської ради з привітаннями та щедрівками завітали гості - це аматорський колектив Ганнівського Будинку культури на чолі з директором.

10:56 29.12.2017