Новини

Безробітні зможуть отримати послуги з профілювання та професійної орієнтації, - Денис Шмигаль

Кабінет Міністрів України на засіданні 24 березня затвердив порядок підготовки та перепідготовки безробітних. Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, тепер такі люди отримають послуги з профілювання та професійної орієнтації.

15:31:39 27.03.2023

Професійне навчання безробітних буде відбуватись за принципом «гроші ходять за людиною»

Уряд затвердив Порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, який має стимулювати надання безробітним не тільки нових навичок, а й нового місця проживання. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України                     24 березня 2023 року.

15:25:14 27.03.2023