Дата: від до Скинути

26 червня в Кропивницькому сільському клубі пройшов фестиваль української пісні, присвячений 25-й річниці Конституції України та Дню молоді.

Українська народна пісня вражає розмаїттям жанрів, стилів, глибиною змісту, незбагненною й незрівняною за своєю красою й простотою поезії. Бо ж недарма народна пісня творилася протягом тисячоліть, а, отже, пройшла такий відбір, якого не знав жоден музичний жанр.

11:15 29.06.2021

Щодо проведення зустріч-наради працівників культури Ганнівської ТГ

23 червня 2021 року на базі Приютівської сільської бібліотеки працівниками комунального закладу "Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського" та членами громадської організації "Обласний жіночий інформаційний центр" проведена зустріч-нарада працівників культури Ганнівської ТГ. На зустрічі була розглянута інформаційна сесія за проєктом "Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади".

13:48 24.06.2021