Новоукраїнка представляє: бізнес-проєкт без сумнівів або хто не любить суші
Новоукраїнський район вже давно славиться своїми підприємцями-першовідкривачами. Грантери, вдало виборюючи перемогу в урядовій програмі «єРобота», роблять неоціненний внесок не тільки в розвиток економіки своєї громади, а й загалом Кіровоградщини.
Вінніченко Ірина Станіславівна зареєстрована як ФОП з 2016 року – підприємиця є власницею магазину квітів та декору. Тому коли жінка вирішила запустити ще один бізнес-проєкт, була однозначно впевнена: ідея буде виграшною, а успіх не забариться!
В наш час складно знайти людину, яка б не любила суші. Крім неперевершених гастрономічних якостей, страва приваблює одночасно і своїми корисними властивостями, і низькою калорійністю, і здатністю швидко вгамувати голод. Розуміючи ці переваги вишуканої страви та маючи чималий досвід підприємницької діяльності, пані Ірина вже 2 роки радувала містян смачними суші власного виробництва.
«Ми працювали всією родиною. Мати займалась безпосередньо приготуванням суші, я приймала численні замовлення, а чоловік з батьком взяли на себе доставку. Підвищений попит задоволених клієнтів змотивував мене на відкриття власної справи у цьому напрямку. Тим більше, із зростанням кількості замовлень, ми часто не встигали відповісти на запити, що призводило до втрати потенційних замовників та обмежувало наш потенціал для розвитку. До того ж, багато наших клієнтів висловлювали бажання смакувати в затишному закладі. Це стало ще однією мотивацією відкрити суші-бар», – відзначає грантерка.
Продумавши всі етапи бізнес-проєкту, І. Вінніченко взялась до реалізації своєї цілі. Підготовка була на вищому рівні: жінка пройшла курс приготування суші для поглиблення вже існуючих знань; бізнес-курс від «Дії» навчив її розробляти стратегії, що дозволяють працювати, отримуючи гарний прибуток; курс «Фінансова грамотність для підприємців» дозволив зрозуміти важливість ефективного фінансового управління та планування при веденні бізнесу.
Надійну підтримку і опору у процесі запуску власної справи жінка вбачала у службі зайнятості, яка реалізовує державну програму «Власна справа». Тож подалась на грант. Отримавши ствердну відповідь і грантові кошти, Ірина Станіславівна змогла закупити необхідне обладнання й устаткування для суші-бару і вдало стартувати.
На сьогодні Ірина власниця закладу під назвою «Суші Мама» в містечку Новоукраїнка, де й проживає підприємиця. Це перший у місті подібний заклад.
«Ми працюємо щодня, без вихідних, щоб забезпечити найкращий сервіс. Розширили асортимент продукції, меню на сьогодні включає піцу, хот-доги, каву, холодні та бутельовані напої, солодощі. Я дуже пишаюсь тим, що ще до запуску ми мали багато гарних відгуків від вдячних споживачів. Тому якісне та ефективне функціонування суші-бару для мене понад усе», – підкреслює пані Ірина.
Завдяки підприємницькому досвіду вона досконально знає внутрішні бізнес-процеси роботи в закладах громадського харчування, тонкощі злагодженої роботи з великою командою. Грантерка має 5 найманих працівників. Двоє фахівців обіймають посаду «кухар», ще двоє – посаду «кухонний працівник», один займає посаду «адміністратор».
Ірина Вінніченко неймовірно радіє, що її суші обирають, зокрема, цілі родини на свята та особливі значущі події. Розгалужена база замовників значно підвищує перспективи привернути увагу клієнтів із навколишніх поселень та району, над чим жінка активно працює.
Побажаємо підприємиці успішного розвитку й реалізації як вітчизняного виробника високоякісної продукції, а Новоукраїнці – ще більше грантових перемог та міцного економічного фундаменту!