Про серію вебінарів «Енергозбереження в дії: практичні інструменти для місцевих лідерів» серед громад що входять до територіального складу області

Дата: 08.04.2024 09:48

Навчання для представників органів місцевого самоврядування, які планують впровадити або впровадили систему енергоменеджменту. Учасники отримають знання про практичні інструменти, що дасть їм змогу оптимізувати використання енергоресурсів у комунальних закладах, зменшити витрати на одлату за енергоносії та зекономити бюджетні кошти. Також вони зможуть обмінятися досвідом з іншими представниками ромад, отримати консультації та експертну підтримку.

Перелік вебінарів:

• «Які вигоди отримають громади від розбудови енергоменеджменту», 16 квітня 2024 року;
  • «Де шукати інвестиці: досвід Житомирської, Звягельської, Дубівської промад», 17 квітня 2024
    року;
  • «Відповіді на питання та консультація учасників», 23 квітня 2024 року.
    Участь у вебінарах безкоштовна. Мова заходу - українська. Ресстрація обовʼязкова

Якщо маєте питання чи хочете щось уточнити, то Щодо питань чи уточнень просимо звертитися до Марини Галушко, координаторки проектів ТО «Екоклуб» (+380989239155maryna@ecoclubrivne.org).