До уваги отримувачів грошової компенсації «пакунок малюка» !

Дата: 02.04.2024 14:32

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 09 лютого 2024 року №136 «Про внесення  змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 05 березня 2022 року №204 та зупинення дії деяких положень постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2023 року№1048» (далі  - Постанова), якою, зокрема врегульовано питання продовження реалізації пілотного проекту з монетизації  одноразової допомоги «пакунок малюка» у 2024 році. Відповідно до  вищезазначеного та згідно з пунктом 1 Порядку та умов реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020 – 2024 роках, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 29 липня 2020 року №744( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня  2021 року №1390, зі змінами)  перерахування грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»  здійснюється на поточний  рахунок із спеціальним режимом  використання, відкритий в АТ КБ «Приват Банк» («Спеціальний рахунок»).  Отримувачі допомоги мають змогу скористатися ним та придбати дитячі товари у закладах  торгівлі, що приєдналися до публічного договору про реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги» пакунок малюка» у 2020-2024 роках.

Перелік торгівельних точок та інтернет-магазинів , де  можливо розрахуватися Спеціальним рахунком  « Пакунок малюка» відкритого в АТ КБ «ПриватБанк» розміщено на офіційному веб  - сайті Нацсоцслужби.

Ознайомитися з ним можна зайшовши за посиланням  -  https://pakunok-malyuka.ioc.gov.ua/outletaddresses

зразок