Про можливість відправити кошти по Україні на адресу отримувача або до запитання у будь-якому поштовому відділенні

Дата: 12.03.2024 15:06

АТ «Укрпошта» засвідчує Вам свою повагу  та повідомляє про можливість відправити кошти по Україні на адресу отримувача або до запитання у будь-якому поштовому відділенні.

• Поштові перекази пересилаються у всі населені пункти України.

• Виплата здійснюється у поштовому відділенні або за домашньою адресою (без стягнення додаткової плати).

• Виплата здійснюється особисто в руки одержувачу або за довіреністю, оформленою в установленому законодавством порядку.

З метою ознайомлення  населенням Вашої громади  з можливістю відправити чи отримати кошти готівкою, просимо інформувати населення про зручний спосіб переказу коштів, що пропонує Укрпошта, шляхом розміщення даної інформації на сайті Вашої громади.

Заздалегідь вдячні!