Запрошуємо взяти участь в опитуванні та допомогти підвищити рівень відкритості органів виконавчої влади

Дата: 15.01.2024 15:36

На сьогодні популяризація відкритих даних одне із пріоритетних завдань Пенсійного фонду України, що має на меті побудувати ефективну комунікацію між громадянами, органами влади, бізнесом, зробити діяльність Пенсійного фонду України більш прозорою та максимально залучити громадськість до процесів державотворення.

Пропонуємо долучитись до онлайн-опитування, яке буде проходити з 16 січня по 29 січня 2024 року, щодо проведення інформаційного аудиту головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

В подальшому результати опитування будуть використані для покращення рівня відкритості пріоритетних сфер діяльності головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області та викладені у формі відкритих даних на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних та на інформаційній сторінці головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області на вебпорталі Пенсійного фонду України.

Візьміть участь в опитуванні, перейшовши за посиланням: https://forms.gle/AVcjKczUEequgn9a9 .