До уваги мешканців Ганнівської громади!

Дата: 15.01.2024 08:42

Доводимо до Вашого відома, що відтепер можна скористатись послугами реєстратора для проведення державної реєстрації речових прав за різними послугами.

Повідомляємо, що необхідний пакет документів згідно з послугами, які Вам необхідно отримати, а також квитанцію про оплату послуги, необхідно приносити в сільську раду Вашого населеного пункту.

Перелік необхідних документів для проведення реєстрації та рахунок для оплати послуг додається:

ПАМЯТКА

перелік документів для проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

1. Документ, що посвідчує особу (паспорт, ідентифікаційний код); для юридичних осіб відомості про керівника, витяг з ЕДРОУ або довіреність на уповноважену особу на представництво.

2. Документ, що посвідчує право власності на майно (договір купівлі-продажу, свідоцтво на спадщину, рішення суду, свідоцтво про право власності).

3. Технічний паспорт, внесений до ЕДСБС актуальний, дійсний протягом 1 року з моменту виготовлення.

4. Архівна довідка з органів ОБТІ, щодо реєстрації права до 2013 року.

5. Відомості та документи щодо земельної ділянки, на якій розташовано майно, у разі наявності.

6. Квитанція про сплату державного мита, якщо право було не зареєстровано до 2013 року.

7. У разі реєстрації права на житлові будинки, довідка з по господарського обліку, присвоєння адреси або право на земельну ділянку.

ПАМЯТКА

перелік документів для проведення державної реєстрації речових прав на земельні ділянки

2. Документ, на право власності на земельну ділянку (договір купівлі-продажу, державний акт, рішення тощо).

3. Витяг з ДЗК, щодо кадастрового номеру.

4. Якщо права не зареєстровані до 2013 року, квитанція про сплату державного мита.

ПРИМІТКА: У випадку відсутності кадастрового номеру у документі або якщо відомості ДЗК не повні, необхідно звернутися до органів ДЗК щодо внесення облікового запису або спеціалізованих організацій через поновлення/внесення обмінного файлу.

ПАМЯТКА

перелік документів для проведення державної реєстрації іншого речового права (оренда, емфітевзис, суборенда, користування, тощо)

2. Договори оренди ( або інші, які підлягають реєстрації згідно Закону).

3. Державний акт на право користування.

4. Відомості зареєстровані раніше права чи ні (витяги якщо є).

5. Квитанція про сплату державного мита.

ПАМЯТКА

3. Витяг з ДЗК, щодо кадастрового номеру.

ПАМЯТКА

2. Договори оренди ( або інші, які підлягають реєстрації згідно Закону).

3. Державний акт на право користування.

4. Відомості зареєстровані раніше права чи ні (витяги якщо є).

5. Квитанція про сплату державного мита.