Про скликання 23 сесії сільської ради

Дата: 15.12.2023 08:40

Засідання 23 сесії Ганнівської сільської ради відбудеться 25 грудня 2023 року об 11:00 год. в приміщенні Ганнівського сільського Будинку культури.

Порядок денний додається:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області на 2024 рік.
  2. Про організацію харчування здобувачів освіти у закладах освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області на 2024 рік.
  3. Про затвердження Плану-графіку з проведення заходів з відстеження результативності регуляторних актів, прийнятих Ганнівської сільською радою на 2024 рік.
  4. Про затвердження Плану діяльності Ганнівської сільської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.
  5.  Про затвердження Програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді Ганнівської сільської ради на 2024-2026 роки
  6. Про створення комунального закладу «Ганнівська центральна публічна бібліотека» Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району    Кіровоградської області
  7. Про  затвердження Статуту комунального закладу «Ганнівська центральна публічна бібліотека» Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області
  8. Про затвердження структури комунального закладу «Ганнівська центральна публічна бібліотека» Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області»
  9. Про затвердження базової мережі закладів культури Ганнівської сільської ради на 2024 рік.
  10.  Про внесення змін до Програми цивільного захисту Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району на 2021-2025 роки
  11. Про прийняття Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Ганнівської сільської ради на 2024-2026 роки
  12. Про виділення коштів на організацію громадських робіт
  13. Про затвердження переліку оплачуваних громадських робіт на 2024 рік.
  14. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2024 рік.
  15. Про затвердження комплексної Програми цільового забезпечення призову громадян України на військову службу під час мобілізації, військову службу під час мобілізації, військову службу за контрактом, проходження служби у резерві, територіальної оборони та приписки юнаків до призовної дільниці на території Ганнівської сільської ради на 2024-2025 роки.
  16. Про затвердження звіту про виконання бюджету за 10 місяців 2023 року.
  17. Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю на 2024-2025 року.
  18. Про затвердження сільської цільової програми «Фізичне виховання – здоров’я нації» на 2024-2025 роки.
  19. Про план роботи Ганнівської сільської ради та виконавчого комітету на 2024 рік.
  20. Про бюджет Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області на 2024 рік.