Державна служба зайнятості та Сareer Hub запрошують на навчання новим професіям

Дата: 15.11.2023 08:39

Внаслідок суттєвих змін на ринку праці, які були спричинені військовою агресією, сьогодні наша держава має декілька ключових викликів, вирішення яких є вкрай важливим для майбутнього України.

Одним з найбільш актуальних є потреба у фахівцях будівельної галузі та альтернативної енергетики. За результатами дослідження, більше половини роботодавців зазначили, що неповна або часткова кваліфікація працівників є достатньою для виконання таких робіт.

Державною службою зайнятості спільно з Сareer Hub ГО “Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” в межах програми USAID  «Мріємо та діємо»  у співпраці з українськими роботодавцями були розроблені нові освітні програми для навчання частковим кваліфікаціям:

1. Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей;

2. Монтаж, технічне обслуговування та ремонт електропроводок і освітлювальних електроустановок та мереж;

3.Збирання опалубки простих видів, виготовлення арматурних сіток і каркасів та приготування бетонних сумішей.

4. Розпалубка та розбирання бетонних та залізобетонних конструкцій.

Навчання складається з двох частин:

• теоретична підготовка (дистанційна, очна, змішана форма навчання);

• практичне відпрацювання навичок на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та роботодавців.

Найближчим часом розпочнеться навчання за освітніми програмами.
 Навчання на кожній з навчальних програм триває в середньому 6 тижнів.
 Навчання зареєстрованих безробітних здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Для того, щоб долучитися до навчання по одній з вищевказаних програм необхідно подати онлайн заявку або звернутися до найближчого центру зайнятості