Ви впевнений користувач ПК? Навчіться створювати анімацію для смартфонів та комп’ютерів

Дата: 07.11.2023 09:08

15 листопада 2023 року у Сумському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочнуться курси цільового призначення за навчальною програмою «Створення анімації в середовищі Unity3D».

Технологія Unity 3D використовується для розробки клієнтських додатків, здебільшого казуальних комп’ютерних ігор для айфонів, смартфонів, планшетів, нетбуків та комп’ютерів. Ця технологія в останні роки активно заміщує технологію Flash (флеш), яка раніше використовувалася для таких цілей.

Вимоги до претендентів:

• впевнений користувач ПК.

Цікавлять деталі навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також для зв’язку пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.