Уже більше 2 тисяч українців пройшли професійне тестування на платформі служби зайнятості

Дата: 11.09.2023 14:45

Мова йде про профорієнтаційну платформу Державної служби зайнятості "Моя професія".

Фахівці центрів зайнятості за допомогою спеціалізованих тестів та індивідуальної консультації допомагають з’ясувати професійні схильності та здібності особи, коло інтересів, життєві цілі та орієнтири.

Професійна консультація з фахівцем допоможе розібратися з труднощами, які заважають знайти нову роботу у найкоротший термін. Разом з особою фахівець визначить послідовність кроків для подолання цих труднощів, допоможе визначитися з найбільш підходящою професією і роботою.

Пройти тестування можна на безкоштовних онлайн платформах Державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри" або "Моя професія". Платформи забезпечують особам, в першу чергу молоді, у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості, можливість проходження психологічного тестування та отримання його результатів, і таким чином зробити власну профорієнтацію. На платформах розміщені як комплексні профорієнтаційні тести так із діагностики "м’яких навичок".

Детальніше про платформи служби зайнятості та профорієнтацію можна прочитати тут.