Правоохоронці попереджають про шахрайства з банківськими картками

Дата: 05.09.2023 11:39

Один із способів незаконного заволодіння грошовими коштами шляхом обману – телефонні дзвінки під виглядом працівників банку з проханням надати інформацію, що стосується вашої картки.

У жодному випадку не повідомляйте конфіденційні дані: пін-коди, термін дії чи номер платіжної картки, тризначний код безпеки на зворотному боці, паролі до інтернет-банкінгу.

Пам’ятайте: працівники банку ніколи не телефонують, щоб дізнатися таку інформацію, а от зловмисники з її допомогою можуть викрасти гроші з ваших рахунків.

Якщо ви отримуєте підозрілі дзвінки, одразу кладіть трубку та повідомте про подію поліцейським за номером 102 або подайте звернення на сайті кіберполіції: https://ticket.cyberpolice.gov.ua/