«Власна справа»: 7000 українців стали переможцями на отримання мікрогранту для започаткування або розвитку вже діючого бізнесу

Дата: 31.08.2023 10:15

Від старту програми «Власна справа» в липні минулого року 7000 українців стали переможцями на отримання мікрогранту для започаткування або розвитку вже діючого бізнесу.

Зокрема, переможцями 13-ї хвилі стали 320 українців. Вони отримають від держави грантові кошти на 77 млн грн.

Серед отримувачів мікрогрантів тринадцятої хвилі — 55% жінок і 45% чоловіків.

Найбільше переможців з таких областей:

Львівської (53 особи);

Рівненської та Київської (23 особи);

Івано-Франківської (22 особи).

Цього року на реалізацію програми «Власна справа» бюджетом передбачено 1,8 млрд грн. Це дозволить видати близько 10 000 мікрогрантів.

Загалом від старту програми держава інвестує в розвиток малого бізнесу через мікрогранти 1,7 млрд грн.

Детальніше: https://cutt.ly/lwhSdscU