Що таке AutoCAD та як працювати з 3D-об’єктами? Служба зайнятості підкаже

Дата: 22.08.2023 08:25

Ви впевнений користувач ПК? Вас цікавить комп’ютерний дизайн, зокрема створення двовимірних та тривимірних об’єктів?  Державна служба зайнятості організовує для вас курси цільового призначення за навчальною програмою «AutoCAD-2022».

Що ж таке AutoCAD-2022? Це один з найкращих інструментів для розробки 2D- і 3D-проєктів. Під час навчання ви докладно вивчите можливості та інтерфейс програми, спробуєте виконати креслення різної складності та по максимуму використати всі можливості AutoCAD.

Кваліфіковані викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам відпрацювати основні принципи редагування та властивості об’єктів, освоїти параметри налаштувань підготовки виведення креслення на друк.

Отримавши чималий багаж знань, ви зможете працювати помічником архітектора, проєктувальником, інженером-креслярем тощо.

Заняття стартують 28 серпня 2023 року.

Хочете опанувати основи проєктування у системі? Досить сидіти на місці! Навчайтеся! Деталі дізнавайтеся у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.