A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ганнівська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Чи може бути продовжена виплата суб’єкту малого підприємництва компенсації у разі зміни ним місця провадження діяльності?

Дата: 30.06.2023 09:43
Кількість переглядів: 32

Так, може.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 10  Порядку компенсації суб’єктам малого підприємництва фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від                                  18 квітня 2023 року № 338 (далі - Порядок), для отримання компенсації роботодавець подає заяву до центру зайнятості, розташованого за місцем провадження його господарської діяльності.

У разі зміни місця провадження господарської діяльності суб’єкта малого підприємництва компенсацію виплачує центр зайнятості, який розпочав її виплату. Це передбачено пунктом 15 Порядку.

Довідково. Цей матеріал є черговим із низки запитань-відповідей щодо застосування норм вищевказаного Порядку. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook  01 червня 2023 року http://surl.li/hsscw 

Ви роботодавець і створюєте нові робочі місця? Покрокова інструкція отримання компенсації та нормативні документи, що регулюють її надання, на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/hgiib

Постанова Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 338 та затверджений нею Порядок за посиланням http://surl.li/gypgf

Ви роботодавець і створюєте нові робочі місця? Чи у вас виникають інші питання сфери зайнятості? Звертайтеся до філій обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/eghis  Пишіть у Telegram https://t.me/dcz_kir


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь