Херсонщина потребує допомоги!

Дата: 13.06.2023 11:09

Шановні жителі громади!!!

ХЕРСОНЦЯМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!

Немає жодної людини, яка б не знала про катастрофу, трагедію яка сталась в ХЕРСОНСЬКІЙ області.

Тварі - рашисти знищують нашу державу, наших людей, тварин !

Тисячі людей залишились без дому. Всіх кого евакуюють везуть по регіонам України без речей, коштів.

Біль, страшний біль і лють.

Ви самі про все це знаєте!

Тож закликаємо Вас, небайдужих до чужого горя, яке зруйнувало життя та плани десятки тисяч таких же людей, як ми - допомогти в таку скрутну хвилину!

Людям зараз потрібно ВСЕ!

Предмети гігієни, ліки, одяг, взуття, вода, продукти, спальні приналежності, зарядки для телефонів, павербанки, телефони та інше!

Звертаємося з проханням - не стояти осторонь такої біди, внести свій посильний вклад у нашу ПЕРЕМОГУ!

Наперед щиро вдячні за Вашу людяність та добрі серця!!!

Збір, для постраждалих з Херсонської області, буде здійснюватися в Ганнівській сільській раді, старостинських округах, сільських закладах культури.

З нами Бог!!! З нами Україна!!!

Слава Україні!!! Героям слава!!!