A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ганнівська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Чи може безробітному пропонуватися робота не за місцем проживання?

Дата: 22.03.2023 14:24
Кількість переглядів: 82

Так, може.

Нагадаємо, що критерії підбору підходящої роботи визначені в статті 46 Закону України Про зайнятість населення.  Встановлено, що підходящою є робота, яка, серед іншого, враховує транспортну доступність. Так, для роботи на умовах повного робочого часу підходящою є робота, якщо час та відстань проїзду до місця роботи (в один бік), де організоване щоденне транспортне сполучення, не перевищує півтори години та 60 км.

Водночас необхідно зазначити, що під час дії воєнного стану застосовуються критерії, визначені прикінцевими положеннями вказаного Закону. А саме: підбір підходящої роботи здійснюється за місцем звернення особи до центру зайнятості та не обмежується межами адміністративно-територіальної одиниці, у якій особа зареєстрована як безробітний чи звернулася для пошуку роботи. Також слід враховувати, що без згоди особи їй не може пропонуватися робота, яка потребує зміни місця проживання або місця перебування.

Інша інформація з питань пошуку підходящої роботи на вебсторінці  Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/fcsmd

Є  питання, що пов’язані зі сферою зайнятості? Звертайтеся до філій обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/emipw Пишіть у Telegram https://t.me/dcz_kir


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь