Опитування виробничих підприємств України в рамках програми "EU4Environment"

Дата: 23.02.2023 14:32

Метою опитувальника є визначення проблем та потреб національних промислових підприємств та сприяння їхньому подальшому "зеленому" відновленню шляхом консультування щодо впровадження сучасних технологій ресурсозбереження та енергоефективності, а також підбір фінансових можливостей для цього. Опитування розроблено Центром ресурсоефективного та чистого виробництва в рамках програми "Європейський Союз для довкілля" (EU4Environment), яка фінансується Європейським Союзом.

Опитувальник містить 34 запитання (з варіантами відповідей), участь в опитуванні займає не більше 10-15 хвилин.

За результатами отриманих даних будуть проаналізовані проблеми, з якими зіткнулися підприємства під час поточної роботи або вимушеної релокації. Також з’ясується питання чого потребують релоковані промислові підприємства для "зеленого" відновлення.

Після з’ясування проблем і потреб, які мають виробничі підприємства їм буде запропоновано прийняти участі у наступному етапі програми – консультування за вибраними темами.

У випадку запитань напишіть нам на електронну пошту info@recpc.org або зателефонуйте за номером 044 227 83 78.