Отримати державний грант від  «єРобота» на створення або розвиток бізнесу допоможуть курси

Дата: 09.02.2023 11:19

Мрієте про власний бізнес? Є ідея, але не знаєте з чого почати? Пропонуємо вам короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Держпрограма «єРобота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу».

Перемогти у програмі стане значно легше, якщо ви будете більш обізнаними та дізнаєтесь усі тонкощі програми, зокрема й щодо складання бізнес-плану.

Про умови програми, алгоритм одержання гранту, форму ведення бізнесу та багато іншого розповідатимуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Початок курсів 13 лютого 2023 року.

Цікаво? Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Зацікавила пропозиція? За деталями звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 321 328 або до філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir