Дія. Цифрова освіта: онлайн-платформа на допомогу

Дата: 06.01.2023 10:40

Активне запровадження різновекторних цифрових е-послуг та цифрової освіти значною мірою впливає на щоденне життя пересічних громадян незалежно від віку, соціального та матеріального становища.

Особливого значення цифрова грамотність набуває у період запровадженого воєнного стану. Адже громадянам важливо вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки.

Водночас цифрові навички стають невід'ємною частиною нашого життя загалом.   Вони дають змогу швидко отримувати актуальну інформацію, послуги, навчатися аби конкурувати на ринку праці, опановувати затребувані професії за декілька місяців або підвищувати кваліфікацію.

Технології не стоять на місці і зараз, щоб отримати корисну інформацію та знання, пропонуємо скористатися  Національною онлайн-платформою для розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова Освіта, яка пропонує:

• понад 90 безоплатних освітніх серіалів та подкастів;
  • тести на цифрову грамотність;
  • гайди;
  • розгалужену мережу з 6 000 партнерськими офлайн-хабами цифрової освіти;
  • корисні посилання та довідник.
  •

Рекомендуємо перелік серіалів, які у період воєнного стану мають особливо важливе значення для кожного з нас:

• «Основи кібергігієни» - серіал покликаний допомогти засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак;
  • «Кіберняні» - з цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них;
  • Обережно! Кібершахраї - під час курсу ви дізнаєтесь, як захиститись від дій зловмисників. Засвоїте покрокові інструкції для ефективного захисту своїх приватних даних. Дізнаєтесь про вдалі приклади боротьби з кібератаками;
  • Як громаді стати цифровою - серіал призначений для держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді;
  • Робота з емоційним вигоранням - цей серіал – наступний у циклі турботи про себе для спільної оборони країни.

Реєструйтеся та отримайте доступ до бази контенту, що постійно оновлюється!

Вашій увазі посилання на сторінки у соцмережах проєкту Дія.Цифрова освіта:

Telegram – https://t.me/diia_education