Безкоштовний тренінг «Як підбити підсумки року та створити плани на 2023 рік?»

Дата: 21.12.2022 12:11

Не знаєте, як будувати плани на наступний рік в умовах повномасштабної війни? Вважаєте, що в кризу можна тільки економити та виживати? За даними низки досліджень стан невизначеності є одним із найважчих і найбільш емоційно-руйнівних. Тож не дивно, що під час кризи люди часто падають духом, забуваючи, що це не лише період невизначеності, а й можливість для змін.

Аби допомогти розібратися з цими питаннями, Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в межах проєкту «Women For The Future» проведуть безкоштовний воркшоп «Як підбити підсумки року та створити плани на 2023 рік?» від партнерів, студії управління часом BogushTime.

Для кого? Для українок, які втратили роботу та/або дохід внаслідок війни й зараз шукають нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

22 грудня 2022 року о 19:00

Формат проведення: онлайн.

Деталі та реєстрація за посиланням.