A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ганнівська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Протягом якого періоду часу може звернутись роботодавець за отриманням допомоги по частковому безробіттю?

Дата: 20.09.2022 16:07
Кількість переглядів: 34

Протягом якого періоду часу може звернутись роботодавець за отриманням допомоги по частковому безробіттю?

Роботодавець може звернутися за отриманням допомоги по частковому безробіттю протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг). Це передбачено п. 12 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21.06.2022 № 702.

Одночасно звертаємо увагу, що протягом 36 місяців з дня зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) роботодавець в праві звернутися за отриманням допомоги ще один чи декілька разів, якщо виплата стосуватиметься інших працівників чи інших структурних підрозділів роботодавця. 180-денний строк виплати допомоги стосується не конкретного роботодавця, а застосовується у розрахунку до конкретного працівника.

Порядок надання допомоги по частковому безробіттю тут: https://cutt.ly/yX5BMSu

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, ми є у Telegram  https://t.me/DCZWorkNowBbot

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь