A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ганнівська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Чи визначено термін для реєстрації отримувача мікрогранту як підприємця?

Дата: 30.08.2022 12:31
Кількість переглядів: 37

 

 

Так, визначено. На початку нагадаємо, що мікрогранти можуть отримати вже зареєстровані суб’єкти господарювання та громадяни, які тільки мають намір започаткувати підприємницьку діяльність.

Тож пунктом 8 вказаного Порядку визначено, що фізична особа має зареєструватися як фізична особа-підприємець або створити юридичну особу протягом 15 робочих днів з дня отримання позитивного рішення про надання мікрогранту.

У разі не реєстрації у вказаний строк рішення про надання мікрогранту скасовується.

Звертаємо увагу, що процедурні питання по мікрогрантам врегульовані Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 (із змінами, внесеними постановою від 05.08.2022 № 903 – набрала чинності 17.08.2022).

Ознайомитись з текстом зазначеного Порядку (із змінами) можна за посиланням https://cutt.ly/dXUJuWU.

У вас є питання сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, розміщеними тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9.

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь