Інформація Міністерства юстиції України

Дата: 28.07.2022 14:13

Інформація Міністерства юстиції України про долучення системи надання безоплатної правової допомоги до Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права: кредити», яку проводить Національний банк України, та яка триватиме у липні-жовтні 2022 року в усіх регіонах України. Посилання на статтю - https://minjust.gov.ua/news/ministry/valeriya-kolomiets-sistema-bpd-doluchilasya-do-kampanii-iz-zahistu-prav-spojivachiv-kreditnih-poslug-znay-svoi-prava-krediti. Прохання до 01.08.2022 року надати відповідь з посиланням на розміщений матеріал з ваших офіційних Інтернет-ресурсів на нашу електронну адресу: public.sector777@gmail.com. Заздалегідь вдячні. Головний спеціаліст Сектору комунікації з громадськістю Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро) Олена Панасюк, 0976977163.