Інформаційне повідомлення

Дата: 01.07.2022 14:29

Інформаційне повідомлення

До Кіровоградського обласного центру зайнятості звернулася ГО «Десяте квітня» з пропозицією про подальшу співпрацю.

Громадська організація «Десяте квітня» в партнерстві з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців пропонує безкоштовну юридичну, соціальну та психологічну допомогу для переселенців.
          Внутрішньо переміщені особи, які потребують підтримки фахівців, можуть отримати:

• юридичні консультації у сферах сімейного, адміністративного, трудового, цивільного права;
  • соціальну допомогу (консультування щодо отримання гуманітарної та фінансової допомоги, соціальний супровід маломобільних людей);
  • психологічний супровід.

Крім того,  організацією надається підтримка громадам та колективним центрам у створенні комфортніших умов для проживання та залучення різних видів гуманітарної допомоги.

07 липня 2022 року о 10:00 год. відбудеться презентація ГО «Десяте квітня» на платформі ZOOM (посилання на захід буде надіслано напередодні).

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати захід у приміщенні вашого старостинського округу