Яка інформація має бути зазначена в адресній частині форми звітності № 3-ПН?

Дата: 27.06.2022 08:31

Яка інформація має бути зазначена в адресній частині форми звітності № 3-ПН?

Нагадаємо, форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» складається з адресної частини, таблиці основних даних про вакансії до додатку форми, в якому зазначаються відомості про вакансії (нова форма буде застосовуватися з 7 липня 2022 року).

Так, в адресній частині зазначається:

- ідентифікаційний код ЄДРПОУ юридичної особи (реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичної особи-підприємця);

- найменування юридичної особи (ПІБ підприємця);

- ПІБ керівника підприємства;

- місцезнаходження юридичної особи (місце проживання підприємця).

До того ж у формі ставиться позначка про збіг місцезнаходження (місця проживання) з місцем провадження діяльності. Якщо ж ці місця не збігаються, ставиться відповідна позначка та зазначається адреса такого місця провадження господарської діяльності.

Також зазначаються контактні дані респондента – номер телефону, електронна адреса (підприємства та особи, відповідальної за підбір персоналу), адреса сторінки в мережі Інтернет.

Форма містить позначку про те, чи це первинна форма, чи уточнювальна. Вона підписується керівником юридичної особи (підприємцем).

Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо звітності та порядку її заповнення, звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9.

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot, за допомогою якого можна отримати додаткову інформацію з поширених питань.