З Днем захисту дітей !!!

Дата: 01.06.2022 09:22

Проведення заходів

по відзначенню Міжнародного Дня захисту дітей

На території громади у закладах освіти, культури та бібліотеках були заплановані та проведені заходи, присвячені відзначенню Міжнародного Дня захисту дітей.

Так, дирекцією КЗ «Ганнівський академічний  ліцей-центр позашкільної освіти» Ганнівської  сільської ради було проведено віртуальний флешмоб «Діти вітають з Днем захисту дітей», фоточеленж «Дитинство. Яскрава мить» та дизайн-галерея на асфальті «Свято дитинства».

У Кропивницькому СБК та бібліотеці №1 проведено  свято обдарованої дитини «Зорепад талантів» та виставку-інсталяцію «Місце зустрічі-країна дитинства».

Конкурс малюнку на асфальті проводився у Григорівському СБК «Барви дитинства» та ігри, вікторини «Ми-діти твої Україно!» в с. Приют.

У Ганнівському СБК та бібліотеці проводилися заходи «Світ щасливого дитинства» для дітей учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб. Виставка- інсталяція «Щастя всім дітям».

Також було проведено заходи у Шишкинському будинку культури та бібліотеці,  ігрове шоу «Вітаємо літо!»,  «Світлішає на світі, коли радіють діти».

Сільським головою разом з представниками служби у справах дітей виконавчого комітету, старостами старостинських округів були відвідані сім'ї, в яких проживають діти, які мають відповідні статуси, перебувають на обліках.

Дітям були вручені подарунки.