A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ганнівська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Чи виділено кошти для отримання роботодавцями компенсації витрат на оплату праці переселенців?

Дата: 20.04.2022 10:04
Кількість переглядів: 78

Питання – відповідь

 

Чи виділено кошти для отримання роботодавцями компенсації витрат на оплату праці переселенців?

 

Пунктом 1 Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 №331 (із змінами), визначено, що відповідна компенсація надається за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.04.2022 № 282-р (ознайомитися з текстом можна на урядовому вебпорталі) виділено Міністерству економіки України 200 млн грн для надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні на нову бюджетну програму.

Більш детально за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vidilennya-koshtiv-z-rezervnogo-fondu-derzhavnogo-byudzhetu-282-

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь