Які строки встановлені для отримання дозволу на застосування праці іноземців?

Дата: 06.04.2022 09:54

Які строки встановлені для отримання дозволу на застосування праці іноземців?

Розділом VII Закону України “Про зайнятість населення” врегульовані питання застосування роботодавцями праці іноземців та осіб без громадянства на підставі дозволів державної служби зайнятості. Зокрема, статтею 42-6 вказаного Закону встановлено семиденний (7 робочих днів з дня отримання заяви) строк для прийняття обласним центром зайнятості рішення про видачу дозволу. На виконання цих правових норм обласним центром зайнятості видано накази, які регулюють питання надання адміністративної послуги (ознайомитись з ними можливо на вебсторінці обласного центру зайнятості).

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 165 “Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб” зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання на час воєнного стану в Україні. Зупинені строки мають бути поновлені у місячний строк після припинення чи скасування воєнного стану на відповідній території України.

Детальніше за посиланням:

https://kid.dcz.gov.ua/storinka/informaciyni-ta-tehnologichni-kartky-administratyvnyh-poslugФото без опису