За якою формою необхідно інформувати про працевлаштування громадян квотних категорій?

Дата: 20.01.2022 07:56

Обов’язковою умовою дотримання роботодавцями квоти вважається працевлаштування відповідних категорій громадян, про що роботодавці інформують щороку державну службу зайнятості. Наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 271 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.05.2013 за № 841/23373, затверджено Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Додатком до вказаного Порядку є форма інформації (отримати її в електронному вигляді можливо на вебсторінці Державного центру зайнятості).

Детальніше за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/informaciya-pro-zaynyatist-i-pracevlashtuvannya-gromadyan-shcho-mayut-dodatkovi