A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ганнівська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Якою мовою має бути укладено трудовий договір з іноземним найманим працівником – громадянином країн Європейського Союзу?

Дата: 30.12.2021 09:26
Кількість переглядів: 98

   

Питання – відповіді

Застосування праці іноземців

 

Якою мовою має бути укладено трудовий договір з іноземним найманим працівником – громадянином країн Європейського Союзу?

 

Відповідно до частини 4 статті 42-7 Закону України “Про зайнятість населення”, роботодавець зобов’язаний укласти з іноземцем трудовий договір (контракт) не пізніш як за 90 календарних днів з дати видачі дозволу та у десятиденний строк після укладення трудового договору (контракту) надати його копію, засвідчену роботодавцем, регіональному центру зайнятості.

Трудові відносини іноземних працівників регулюються Кодексом законів про працю України та міжнародними угодами, ратифікованими Україною. До таких угод відноситься Європейська конвенція про правовий статус трудящих-мігрантів, ратифікована Законом України від 16.03.2007 №755-V. Статтею 5 Конвенції визначено, що кожному трудящому-мігранту до виїзду до держави, що приймає, видається трудовий договір, який має бути укладений однією чи більше мовами, які використовуються в державі походження, та однією чи більше мовами, які використовуються в державі, що приймає. 

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь