Робота консультаційного пункту з питань цивільного захисту «Вакцинація від COVID-19 врятує ваше життя»

Дата: 28.12.2021 09:48

Пандемія коронавірусу, яка охопила світ у 2020 році, докорінно змінила життя українців. Причому зміни торкнулися і роботи та доходів, і навіть таких речей, як спосіб життя, дозвілля і спілкування. Щеплення звільнить Вас від карантину та може допомогти запобігти важкому перебігу захворювання, навіть якщо ви захворієте на COVID-19.

Тому, консультаційні пункти з питань цивільного захисту активно долучилися до інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо важливості вакцинації.

Протягом року працівниками Шишкинського консультаційного пункту з питань цивільного захисту населення, ПАРТЕМ Оленою та ШАМШУР Анною, проводилися  бесіди з населенням щодо необхідності вакцинації, спростовувалися  міфи про вакцинацію та на власному прикладі доводили, що вакцина безпечна.

Кожен може повпливати на пандемію. Носіння масок та дотримання соціальної дистанції допомагають зменшити ризик впливу вірусу або його поширення, але цих заходів недостатньо. Щеплення - ефективний метод обмеження поширення інфекційних захворювань. І завдяки спаду епідемії можна буде повільно відмовитися від обмежень і повернутися до звичного способу життя.