Профілактичні бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки на льоду з рибаками-любителями

Дата: 27.12.2021 12:16

Зима – чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.

І щоб ні з ким не трапилося лиха органи місцевого самоврядування спільно з органами Національної поліції провели профілактичні бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки на льоду.

Любителям зимової рибалки нагадали основні правила безпечної поведінки на льоду, розповіли про основні способи порятунку людей, які опинилися у холодній воді та що через перепади температури, лід може бути украй небезпечним. Тож закликали бути украй обережними, при виході на лід завжди мати із собою палицю чи мотузку, не пробивати багато лунок на одному місці та не збиратися групами на одному місці.

Бережіть своє життя, не нехтуйте застереженнями!