Місцева пожежна охорона Ганнівської сільської ради

Дата: 15.12.2021 09:44

Місцева пожежна охорона Ганнівської сільської ради була створена рішенням шостої сесії сільської ради №119 від 29 березня 20108 року, місце розташування село Григорівка вулиця Центральна,67. Місцева пожежна команда створена  з метою організації заходів із запобігання виникнення пожеж та їх гасіння, надання допомоги у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, ефективної роботи з організації та забезпечення пожежної безпеки на території Ганнівської громади.

За штатом в Місцевій  пожежній охороні Ганнівської сільської ради 5 посад, з яких 1 посада керівника і 4 посади водія-пожежника. Особовий склад  забезпечений бойовим одягом та спорядженням.

В розпорядженні особового складу наявний пожежний автомобіль  ГАЗ 66, який укомплектований пожежними рукавами, помпами, пожежними стволами та іншим.

За період функціонування було здійснено 28 виїздів, з них:

4-гасіння пожеж в будівлях;

4-гасіння сільгосптехніки;

9-гасіння лісосмуг;

4-гасіння звалищ твердих побутових відходів;

2-рятування автомобілів із снігових заметів;

На період збирання урожаю ведеться чергування на полях з метою запобіганню виникненню та поширенню пожеж.

Також, у разі потреби, на період дії карантину особовий склад залучається до дезінфекції вулиць.

Сталий розвиток та функціонування Місцевої пожежної охорони Ганнівської сільської ради відбувається в результаті співпраці з Новоукраїнською районною державною адміністрацією та керівництвом 4 ДПРЗ Головного управління  ДСНС України у Кіровоградській області та значної підтримки приватних підприємців.