Шановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування! Щиро вітаємо Вас зі святом-Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 08:13

Шановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо Вас зі святом-Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальної громади, так і за благополуччя її жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю миру, міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громади.

З повагою, сільський голова             Людмила ГАРАЗДА