Робота консультативного пункту з питань цивільного захисту «Профілактика- задля безпеки!»

Дата: 30.11.2021 11:01

26 листопада 2021 року на базі Консультаційного пункту з питань цивільного захисту населення, створеного  при Ганнівській сільській раді, була проведена лекція на тему : «Пожежна безпека у побуті». Відповідальна за роботу консультаційного пункту ЯРЕМА Алла та консультант- КРАВЧЕНКО Світлана розповіли жителям громади про невтішну статистику пожеж у побуті, кількість постраждалих та  загиблих під час   пожеж, які виникають при нехтуванні правилами пожежної безпеки.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, працівники Ганнівського консультаційного пункту з питань цивільного захисту населення нагадали правила користування електроприладами, правила експлуатації газовими приладами,   закликали жителів громади   дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки.

Захід відбувся в результаті співпраці Ганнівського консультаційного пункту і навчально-консультативного пункту у м. Новоукраїнці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області. Віктор КУРТИЧАН надав консультаційно-методичну допомогу щодо проведення просвітницько-інформаційної роботи та пропаганди знань з питань пожежної безпеки у побуті серед населення Ганнівської громади.

Фахівець з питань цивільного захисту          Наталія ВЕЛІКОВА